Sağlıklı Sosyaller  

Kilolarımdan Nasıl Kurtulabilirim? - Nil Diyet

Anasayfa > Makaleler > Kilolarımdan Nasıl Kurtulabilirim?
Kilolarımdan Nasıl Kurtulabilirim?

Soru; Kilolarından nasıl kurtuabilirim
Cevap:Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için, beslenme alışkanlıklarınızı düzene sokmanız şart. Öğünlerinizi atlamadan tam yapmanız, 3-4 saatten fazla aç kalmamanız, ara öğünlerinizi meyve ve yoğurt gibi sağlıklı gıdalardan tercih etmeniz gerekiyor. Günlük sebze, salata, söğüş alımınızı arttırmalı, ekmeklerinizi tam tahıllı tercih etmelisiniz. Proteinlerinizi de kaliteli kaynaklardan sağlamalısınız. Bunun yanı sıra beslenmenizi mutlaka düzenli bir egzersiz programı ile desteklemelisiniz. Boyunuza ve kilonuza uygun daha ayrıntılı bir beslenme planı için uzman bir diyetisyenden yardım alabilirsiniz.MakalelerNil Diyet Bilgilendiriyor


İçerisinde et olan yemeklere yağ eklemenize gerek yoktur. Et dokusu içerisinde yer alan yağ erir ve yemeğinize lezzet katar.
Nil Diyete Sor

Uzmanına Sor

 

Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır
Sosyal Medya
E-Bülten Üyeliği

Haberiniz OlsunNilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.