Sağlıklı Sosyaller  

1 Ayda Kilo Vermek - Nil Diyet

Anasayfa > Makaleler > 1 Ayda Kilo Vermek
1 Ayda Kilo Vermek

Soru: Ben taekwondocuyum maçlara giriyorum şuan da 58 kiloyum 1 ay sonra maç var maça 53 kilo da girmek istiyorum boyum 1.67 cm maça kadar 5 kiloyu nasıl verebilirim ?

Cevap: Merhabalar,
 
Profesyonel sporcu olduğunuz için beslenmeniz çok önemli. Sağlıklı ve yeterli beslenirseniz spor yaparken performansınız artar, başarı oranınız yükseltir. Kilo verirken spor performansınız ve sağlıklı kas yapınızı göz önüne alarak size özel bir diyet programı uygulamalısınız. Bunun için özellikle sporcu beslenmesi konusunda uzman bir diyetisyenle bire bir çalışmalısınız.MakalelerNil Diyet Bilgilendiriyor


İçerisinde et olan yemeklere yağ eklemenize gerek yoktur. Et dokusu içerisinde yer alan yağ erir ve yemeğinize lezzet katar.
Nil Diyete Sor

Uzmanına Sor

 

Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır
Sosyal Medya
E-Bülten Üyeliği

Haberiniz OlsunNilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.