Sağlıklı Sosyaller  

Yöntemimiz - Nil Diyet

Anasayfa > Hakkımızda > Yöntemimiz
Bedeninizi dinleyin, ona iyi bakın


Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil Şahin Gürhan ile ilk tanışmanızda yaşam tarzınız değerlendirilir. Vücut analizi, yaşam şekliniz ve ihtiyaçlarınız belirlenir. Yılların deneyimine dayanan bu yol haritası sayesinde bedeninizi duyar ve ona iyi bakmaya başlarsınız.

Tamamen bilimsel yöntemlere dayalı bu yol haritasında bedeninizin ve yaşamınızın tam analizi yapılır. Bu analiz sonucunda vücut ağırlığı, bazal metabolik hız, vücut yağ dokusu ve kas dokusunda meydana gelen değişmeler, vücuttaki ödem miktarı belirlenir. 

Bu analizlerin doğru sonuçları vermesi için danışanlarımıza tavsiyemiz; 24 saat öncesinden ağır fiziksel aktivite yapmamaları ve alkollü içecek tüketmemeleridir. 4 saat önceden çay ve kahve tüketimine ara vermeli, 2 saat önceden de yemek yemeyi bırakmalılar.

Bedeninizi ne kadar dinlediğiniz, süreçte başka ihtiyaçlarınızın doğup doğmadığını anlamak için haftada bir kontroller yapılır. Bu sayede beslenme programınız güncel tutulur ve ihtiyacınızı karşılar.

Yaşı, cinsiyeti, sağlık durumu, vücut kompozisyonu ve kas gücüne göre hedef kilosuna ulaşmış kişiler kilo koruma programına alınır. Bu programla danışanlarımızın ideal kilosu korunur. Artık hayat boyu sağlıklı bedenin reçetesini elinize almış olursunuz. Amacımız sağlıklı beslenmeyi siz danışanlarımızın yaşam tarzı haline getirmektir.


HakkımızdaNil Diyet Bilgilendiriyor


İçerisinde et olan yemeklere yağ eklemenize gerek yoktur. Et dokusu içerisinde yer alan yağ erir ve yemeğinize lezzet katar.
Nil Diyete Sor

Uzmanına Sor

 

Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır
Sosyal Medya
E-Bülten Üyeliği

Haberiniz OlsunNilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.