Sağlıklı Sosyaller  

Hakkımızda - Nil Diyet

Anasayfa > Hakkımızda
Diyetisyen

Nil ŞAHİN GÜRHAN

Beslenme & Diyet Uzmanı

Nil Diyet, Diyetisyen( Beslenme ve Diyet Uzmanı)  Nil ŞAHİN GÜRHAN üniversiteden mezun olduğu 1995 tarihinden 1999 yılına kadar iş yaşamında edindiği birikim ve tecrübeleriyle, 1999 yılında kurulmuştur. 2004 yılında aileye katılan Nilastu Güzellik Merkezi barındırdığı medikal spor alanı, pilates merkezi ve zayıflama destek ünitesi ile sağlıklı yaşama yeni bir boyut kazandırmıştır. Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil ŞAHİN GÜRHAN’ın uzun soluklu çalışmaları sağlıklı beslenme ve diyet konusunda güvenilir ve tercih edilir bir beslenme uzmanı olmasını sağlamıştır. İnsan sağlığına katkı ve yüksek kaliteli aynı zamanda keyifli bir yaşam için yol alan Nil Diyet bireysel ve kurumsal danışmanlık bazında çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimizin primer hedefi, insana sağlık katmak ve mevcut sağlığı korumaktır. Çünkü yaşamın tadı yüksek yaşam kalitesi ile sağlanır. Sağlıklı beslenme doğum öncesinden ölüme kadar insan yaşamını birebir etkileyen bir faktördür. Kısacası Nil ŞAHİN GÜRHAN’ın deyimi ile “İnsan Yediklerinin Bir Toplamıdır” ve bu toplamın kalitesi kişinin beslenme tarzına bağlıdır.

Uzun soluklu tecrübesi ve üye kitlesi ile Nil Diyet, bünyesine dâhil ettiği genç kadro ile arttırdığı dinamizmiyle sizlere sağlıklı beslenmeyi en güvenilir ve en güncel hali ile öğretmeye ve bu süreçte YANINIZDA olmaya devam edecektir.

Nil Diyet; kazandığı tecrübeler ile oluşturduğu kurumsal kimliğini yeni ve farklı uygulamaları ile zenginleştirmeye ve renklendirmeye SİZLER için devam edecektir. 
Özden KAÇAR

Diyetisyen

1991 yılında Sakarya’da doğdu. 2009 yılında Akyazı Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2009-2011 yılları arasında Ege Üniversitesi Matematik Bölümü’nde okudu. Ege Üniversitesi’nden ayrılarak 2011-2015 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden onur derecesi ile mezun oldu.  Yeditepe Üniversitesi’nde Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’nden yan dal eğitimine katıldı.  Üniversite boyunca Yeditepe Üniversitesi Hastanesi, Gülhane Askeri Tıp Akademisi Hastanesi, Emsey Hastanesi, Siyami Ersek Kalp Damar Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi,  Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi Sanitas  ve  Bahçelievler Medical Park Hastanesi’nde stajlarını tamamladı. Bunlarla birlite sosyal sorumluluk projeleri olarak İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Ergenlerin Beslenme Durumunun Saptanması (2014), Gauss Koleji İlköğretim Öğrencilerine Sağlıklı Beslenme (2014) ve Dünya Sağlık Örgütü Sağlıklı Kampüs Projesi Bahar Şenliği'nde Beslenme (2014) eğitimlerini gerçekleştirdi. Mart 2016 yılına özel bir terapi merkezinde diyetisyen olarak görev yaptı. Mart ayından itibaren Nil Diyet ekibinin bir üyesi olarak diyet tedavisi çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca, folklör, basketbol, yüzme, tenis ve tiyatro eğitimleri aldı, şu anda da işten arta kalan zamanlarında Yeşim Y. Kalaycıoğlu ve Güngör İblikçi'nin gravür resim sanatı asistanlığını yapmaya devam etmektedir.
HakkımızdaNil Diyet Bilgilendiriyor


Etleri ve sebzeleri aynı bıçakla doğramayın. Çiğ ette bulunan zararlı bakteriler salataya geçerek besin zehirlenmesine yola açabilirler.
Nil Diyete Sor

Uzmanına Sor

 

Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır
Sosyal Medya
E-Bülten Üyeliği

Haberiniz OlsunNilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.